Malá matrace béžová

2001
Neohodnoceno

Malá matrace béžové barvy je vhodným příslušenstvím k pelíšku pro Vašeho pejska. Matraci tvoří 30 mm hrubá PUR pěna. Její součástí je také plně odnímatelný hebký fleecový potah. Celkový rozměr malé matrace je 560x410x30mm.


  • Skladem
1 180 Kč
Kategorie: Malé matrace
Záruka: 2 roky
 

Menší měkké matrace se staly neodmyslitelnou součástí našich psích pelíšků. Bouda samotná sice zaručí vašemu pejskovi klid a útočiště, malá matrace do interiérové části však vykouzlí z opravdové teploučko a pocit pohodlí.  

Matraci tvoří 30 mm hrubá PUR pěna. Ta důkladně podpoří váhu těla vašeho pejska a tak se mu bude ležet mnohem příjemněji. Její součástí je také plně odnímatelný hebký fleecový potah béžové barvy. Pejsci s ním budou mít pocit, jakoby leželi na obláčku. Navíc ho můžete kdykoliv jednoduše vyprat a zajistit tak dokonalou čistotu pelíšku po celou dobu.

Barvu a provedení matrace si můžete vybírat podle svého gusta a měnit ji kdykoliv se vám zachce. Béžová fleecová verze je však skvělým řešením pro pejsky se světlejšími chlupy, které na potahu nejsou téměř vůbec viditelné. Hodí se hlavně ke dřevěným psím boudám v kombinaci s ladící velkou béžovou matrací z fleecu. Kombinovat je však můžete i s jinými materiály a vzory velkých matrací z naší nabídky.

Celkový rozměr malé matrace je 560x410x30mm.