Malá matrace bílá

2002
Neohodnoceno

Malá matrace bílé barvy je vhodným příslušenstvím k boudě pro Vašeho mazlíčka. Matraci tvoří 30 mm hrubá PUR pěna. Její součástí je také plně odnímatelný hebký fleecový potah. Celkový rozměr malé matrace je 560x410x30mm.


  • Skladem
1 180 Kč
Kategorie: Malé matrace
Záruka: 2 roky
 

Menší měkké matrace se staly neodmyslitelnou součástí našich psích pelíšků. Bouda samotná sice zaručí vašemu pejskovi klid a útočiště, malá matrace do interiérové části však vykouzlí z opravdové teploučko a pocit pohodlí.  

Matraci tvoří 30 mm hrubá PUR pěna. Ta důkladně podpoří váhu těla vašeho pejska a tak se mu bude ležet mnohem příjemněji. Její součástí je také plně odnímatelný hebký fleecový potah bílé barvy. Pejsci s ním budou mít pocit, jakoby leželi na obláčku. Povlak je možné vyprat kdykoliv si myslíte, že je to potřeba a to na normální teplotě. Budete tak mít jistotu, že pelíšek vašeho miláčka je neustále čistý a hygienický.

Barvu a provedení matrace si můžete vybírat podle svého gusta a měnit ji kdykoliv se vám zachce. Bílá fleecová verze je však skvělým řešením pro pejsky se světlejší srstí, kterou na potahu téměř nebudete vidět. Skvěle ladí k tmavším typům našich psích domků a hlavně v kombinaci s ladící velkou bílou matrací z fleecu. Kombinovat je však můžete i s jinými materiály a vzory velkých matrací z naší nabídky.

Celkový rozměr malé matrace je 560x410x30mm.