Malá matrace hnědá

2003
Neohodnoceno

Malá matrace hnědé barvy je vhodným příslušenstvím k boudě pro Vašeho pejska. Matraci tvoří 30 mm hrubá PUR pěna. Její součástí je také plně odnímatelný hebký fleecový potah. Celkový rozměr malé matrace je 560x410x30mm.


  • Skladem
1 180 Kč
Kategorie: Malé matrace
Záruka: 2 roky
 

Menší měkké matrace se staly neodmyslitelnou součástí našich psích pelíšků. Bouda samotná sice zaručí vašemu pejskovi klid a útočiště, malá matrace do interiérové části však vykouzlí z opravdové teploučko a pocit pohodlí.  

Matraci tvoří 30 mm hrubá PUR pěna. Ta důkladně podpoří váhu těla vašeho pejska a tak se mu bude ležet mnohem příjemněji. Její součástí je také plně odnímatelný hebký hnědý fleecový povlak. Pejsci s ním budou mít pocit, že leží na měkkém obláčku. Výhodou je možnost potah z fleecu snadno a rychle vyprat. Tím zajistíte perfektní hygienu vaší „psí domácnosti”.

Variantu matrace si můžete vybírat podle svého gusta a měnit ji kdykoliv se vám zachce. Hnědá verze z fleecu je však ideálním řešením pro pejsky s tmavým kožíškem, kterého stopy nejde na povlaku skoro vůbec vidět. Hodí se hlavně ke světlejším tónům psích pelíšků a krásně vypadá v kombinaci s ladící velkou hnědou fleece matrací. Kombinovat je však můžete i s jinými materiály a vzory velkých matrací z naší nabídky.

Celkový rozměr malé matrace je 560x410x30mm.