Malá matrace psí tlapky

2004
Neohodnoceno

Malá matrace s motivem psích tlapek je vhodným příslušenstvím k boudě pro Vašeho pejska. Matraci tvoří 30 mm hrubá PUR pěna. Její součástí je také plně odnímatelný hebký fleecový potah. Celkový rozměr malé matrace je 560x410x30mm.


  • Momentálně nedostupné
1 180 Kč
Kategorie: Malé matrace
Záruka: 2 roky
 

Menší měkké matrace se staly neodmyslitelnou součástí našich psích pelíšků. Bouda samotná sice zaručí vašemu pejskovi klid a útočiště, malá matrace do interiérové části však vykouzlí z opravdové teploučko a pocit pohodlí.  

Matraci tvoří 30 mm hrubá PUR pěna. Ta důkladně podpoří váhu těla vašeho pejska a tak se mu bude ležet mnohem příjemněji. Její součástí je také plně odnímatelný hebký fleecový obal s hravým vzorem bílých psích tlapek. Pejsci s ním budou mít dojem, že leží na obláčku. Plusem bude hlavně možnost snadného vyprání, které zaručí neustálou čistotu interiéru psí boudy.

Variantu matrace si můžete vybírat podle svého gusta a měnit ji kdykoliv se vám zachce. Vzorovaná fleecová verze je však skvělým řešením pro pejsky s tmavou srstí, kterou nejde na potahu téměř vůbec vidět. Hodí se ke všem typům psích pelíšků a krásně vypadá v kombinaci s ladící velkou matrací z fleecu se psím vzorem. Kombinovat je však můžete i s jinými materiály a vzory velkých matrací z naší nabídky.

Celkový rozměr malé matrace je 560x410x30mm.