Malá matrace šedá

2005
Neohodnoceno

Malá matrace šedé barvy je vhodným příslušenstvím k pelíšku pro Vašeho pejska. Matraci tvoří 30 mm hrubá PUR pěna. Její součástí je také plně odnímatelný hebký fleecový potah. Celkový rozměr malé matrace je 560x410x30mm.


  • Skladem
1 180 Kč
Kategorie: Malé matrace
Záruka: 2 roky
 

Menší měkké matrace se staly neodmyslitelnou součástí našich psích pelíšků. Bouda samotná sice zaručí vašemu pejskovi klid a útočiště, malá matrace do interiérové části však vykouzlí z opravdové teploučko a pocit pohodlí.  

Matraci tvoří 30 mm hrubá PUR pěna. Ta důkladně podpoří váhu těla vašeho pejska a tak se mu bude ležet mnohem příjemněji. Její součástí je také plně odnímatelný hebký šedý fleecový potah. Pejsci s ním budou mít dojem, že leží na obláčku. Výhodou je možnost povlak jednoduše vyprat a tím zajistit bezchybnou hygienu vaší „psí domácnosti”.

Variantu matrace si můžete vybírat podle svého gusta a měnit ji kdykoliv se vám zachce. Šedá fleecová verze je však ideálním řešením pro mazlíčky s tmavou srstí, kterou nejde na povlaku skoro vůbec nespozorujete. Hodí se hlavně ke světlejším typům psích domků a krásně vypadá v kombinaci s ladící velkou šedou matrací z fleecu. Kombinovat je však můžete i s jinými materiály a vzory velkých matrací z naší nabídky.

Celkový rozměr malé matrace je 560x410x30mm.