Možnosti dopravy a platby

Při nákupu v elektronickém obchodě Pesvbyte.cz si můžete vybrat způsob doručení vaší psí boudy, takový, který pro Vás bude pohodlný.

Máte u nás dvě možnosti, ze kterých si můžete vybrat tu, která vám více vyhovuje. 

  1. Psí boudu vám zašleme ještě rozloženou s přibaleným podrobným manuálem, jak ji bez problémů smontovat v pohodlí vašeho domova. Tento postup už možná znáte z několika velkých řetězců prodávajících nábytek a doplňky do domácnosti.
  2. Psí boudu vám zašleme již smontovanou tak, abyste ji mohli pouze vytáhnout z krabice a uložit na své místo v domácnosti.

 

Zásilky expedujeme pečlivě a profesionálně. Odesíláme je co nejdříve

O zboží se profesionálně staráme a kvalita balení je součástí našich zásad. Každá zásilka je proto speciálně zabalena tak, aby byla doručena v naprostém pořádku až k vašemu spokojenému pejskovi. Boudy pro vás vždy máme připraveny na skladě a tak je expedujeme prakticky okamžitě.

Dopravu pro vás zařizujeme prostřednictvím profesionální přepravní společnosti PPL

Platbu u nás můžete realizovat prostřednictvím převodu na náš účet 43-2141070247/0100. Ihned po přispání platby na náš účet zboží expedujeme.

Pokud by se během doručení vyskytl jakýkoliv problém, urychleně nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu na adresu info@pesvbyte.cz

Všechny další informace o způsobech a termínech dodání, dopravě a platbách najdete na našich webových stránkách v sekci Všeobecné obchodní podmínky.