O projektu Pes v bytě

Při práci na projektu Pes v bytě nám jde v první řadě o štěstí a pohodlí menších pejsků, kteří žijí v domácnostech a potřebují své vlastní klidné útočiště. Dalo by se říct, že pro ně vytvoříme jejich vlastní útulný pokojíček přímo u nich doma.

 

Od boudy pro Filipa do světa a třeba i k vám domů

Celý projekt vznikl na základě toho, že jsme chtěli vytvořit pelíšek šitý přímo na míru pejskovi jménem Filip a vyhovět tak všem jeho potřebám. Zároveň však bylo důležité, abychom zachovali hezký design boudy tak, aby stylově doplnila interiér a působila jako přirozená součást zařízení. Protože pejsky milujeme, napadlo nás, že takový pelíšek by se nemusel hodit pouze pro jednoho pejska, ale mohl by rozdávat radost hned několika dalším. Třeba pejskům v celé České republice, v Evropě nebo ve světě.

Tak vznikla vize projektu Pes v bytě. Myslíme si, že každý pejsek by měl mít doma svůj vlastní pohodlný domek, který bude patřit pouze jemu a kde bude mít dostatek prostoru na odpočinek nebo nerušenou hru. Ten je pak doplněný ještě o matrace tak, aby měl váš miláček měkký a teplý prostor pro regeneraci těla. Zároveň však má interiérová bouda těšit i páníčky, kteří chtějí mít doma vkusné kusy nábytku dobré kvality. Pokud vás někdy mrzelo, že váš pejsek při povelu „na místo“ neví, kam má vlastně jít, jste jednoduše jedním z nás.

 

Vlastnoruční práce a originalita je klíčová

Svůj design jsme postupem času nechali ochránit Evropským patentovým vzorem, abychom předcházeli jeho kopírování. Originalita a chytrá řešení jsou pro nás velmi důležitá hlavně když se jedná o naše nejlepší čtyřnohé přátelé. Na trhu totiž momentálně neexistuje podobný produkt pro menší interiérové pejsky ve stejné kvalitě a s podobnými vlastnostmi. Celý vývoj produktu od jeho návrhu, přes stavění psího domku až po jeho dolaďování a testování spokojenosti našich pejsků, jsme dělali svýma vlastníma rukama a můžeme tak hrdě říct, že se jedná o český výrobek se 100% garancí kvality. Vlastní výroba je pro nás základem jistoty, že vám poskytneme to nejlepší.

 

Chceme pomáhat i ostatním pejskům v nouzi

Moc nás těší spokojenost pejsků i jejich majitelů, kteří vyzkouší naše boudy a zůstávají nám věrni dlouhý čas. Na druhé straně se však snažíme pomoct i pejskům, kteří takové štěstí na pohodlný domov a milující páníčky neměli. Pejsci v psích útulcích mají naše velké sympatie a také proto je s pomocí našich zákazníků pravidelně finančně podporujeme. Tak, aby radost vašich miláčků způsobovala radost i dalším pejskům a možná jim pomohla při jejich hledání nových starostlivých majitelů. Protože projekt Pes v bytě by kromě pohodlných pelíšků měl být hlavně o radosti a lásce mezi čtyřnohými chlupáči a jejich nadšenými páníčky.