Psí bouda do bytu dubová

4003-BEZOVA 4003-BILA 4003-HNEDA 4003-PSI 4003-SED 4003-BEZ Zvolte variantu
3 hodnocení

Interiérová psí bouda poskytne vašemu domácímu mazlíčkovi útočiště, kde si může hrát nebo  v klidu odpočívat. Hezky doplní domácí zařízení a potěší nejenom vašeho pejska, ale také celou rodinu.


  • Zvolte variantuMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupné
7 300 Kč 7 300 Kč 7 300 Kč 7 300 Kč 7 300 Kč 5 900 Kč od 5 900 Kč
  • Matrace
Kategorie: Psí boudy do bytu
Záruka: 3 roky
 

I interiérový pes si zaslouží svůj vlastní pohodlný pelíšek

Venkovní psy mají ve zvyku schovat se do své boudy v čase, kdy potřebují odpočinek a klid. Menší pejsci v bytě však takovou možnost nemají a proto často zapomínáme, že i oni by chtěli své útočiště, kde nebudou rušeni.

Interiérový pelíšek pro psy je zkonstruován tak, aby poskytoval malým pejskům prostředí, kde se cítí v bezpečí a mají možnost nerušeně odpočívat.

Nejlépe se hodí hlavně pro menší plemena psů, jako jsou například jezevčík, jorkšírský teriér, pudl, kavalír king charles španěl či maltézský psík a další.

Tento rozkošný domek pro psy navíc nevyžaduje speciální údržbu. Občas ho pouze omyjte od prachu a nečistot čističem a vlhkým hadříkem.

Díky propracovanému tvaru pelíšku si váš mazlíček může podle své nálady sám vybrat, kde si udělá pohodlí. Bude to prostorná vnitřní část psí body, kde může v klidu odpočívat i mimo otvor, nebo naopak vrchní sedák, kde bude mít přehled o svém páníčkovi? Výhodou boudy je i její otevíratelnost z vrchní strany a tedy možnost pro vás dohlédnout na pejska i když se schovává a vám se zdá, že s ním něco nemusí být v pořádku.    

 

Proč psí bouda od Pes v bytě?

  • Váš pejsek s ní získá svůj vlastní prostor pro odpočinek
  • Samotný pes si díky propracovanému designu může vybrat, zda bude odpočívat v prostorném interiéru boudy nebo naopak sledovat domácí dění na její vrchní části
  • Psí pelíšky stylově doplní zařízení vašeho bytu
  • Údržba je jednoduchá a tak vše zůstává hygienicky čisté

 

Dubové boudy do interiéru si můžete vybrat hned v několika provedeních v závislosti na tom, o jakou velkou a malou matraci je doplníte. Bude to elegantní fleecová matrace hnědé barvy, nebo naopak vsadíte na světlejší odstíny? Matrací si lze rovnou pořídit i více a vyměňovat podle vaší aktuální nálady a také s ohledem na zachování perfektní hygieny domova.

Naše pelíšky pro psy dodáváme ve dvou způsobech: připravené ke skládání s podrobným návodem pro kutily nebo naopak jako složený produkt, který je okamžitě připraven k používání do dynamické domácnosti.

 

Boudy do interiéru dělají radost a plní přání pejskům i jejich páníčkům

Ke každé boudě proto každý zákazník získává lhůtu 30 dní na vrácení zboží a tříletou záruku. Zákaznická podpora je pro nás samozřejmostí a na dodávky od nás nemusíte nikdy dlouho čekat - vše máme pro vás totiž připraveno skladem.   

Domky pro interiérové pejsky jsou českým výrobkem zhotoveným z vysoce kvalitních materiálů. Produkt vůči kopírování ochraňuje Evropský patentový vzor a bouda přesně odpovídá všem potřebám vašeho miláčka. 

Celkové rozměry psí boudy do interiéru jsou 1000x450x400 mm, vnitřní rozměry pak 564x410x324 mm a celková hmotnost 25 kg.

I když jsou naše boudy určeny pro ty šťastnější pejsky, které mají krásný domov, děláme jimi radost i zvířatům, které takové štěstí neměli. Pravidelně totiž podporujeme útulky a snažíme se tak posunout veselí i o trochu dále.

Radost, kterou dopřejete svému mazlíčkovi, se vám do života vrátí dvojnásob.

 

Materiál použitý na výrobu boudy je od rakouské firmy Egger: Dub Bardolino přírodní H1145 ST10