Psí bouda do bytu tmavá

4002-BEZOVA 4002-BILA 4002-HNEDA 4002-PSI 4002-SEDA 4002-BEZ Zvolte variantu
2 hodnocení

Každý pejsek by měl mít své vlastní místo k odpočinku nebo ke hře. Dopřejte ho i svému mazlíčkovi v podobě stylové interiérové boudy. Svým jedinečným designem potěší nejen vašeho pejska, ale i vás samotné.


  • Zvolte variantuMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupnéMomentálně nedostupné
7 300 Kč 7 300 Kč 7 300 Kč 7 300 Kč 7 300 Kč 5 900 Kč od 5 900 Kč
  • Matrace
Kategorie: Psí boudy do bytu
Záruka: 3 roky
 

Pro všechny, kterým záleží na pohodlí svého domácího mazlíčka

Mnozí z nás zapomínají, že pejsci v domácnosti si zaslouží své vlastní místo v podobě útulné boudy, do které mohou zalézt vždy, když jsou utahaní či jednoduše mají svých páníčků na chvíli „plné zoubky“.

Interiérová psí bouda poskytne vašemu mazlíčkovi dostatek prostoru na odpočinek a regeneraci, přičemž zcela vyhovuje standardům moderního nábytku a tak do vaší domácnosti ideálně pasuje. 

Psí domeček do bytu je určen hlavně pro menší pejsky, jako jsou mops, jezevčík, buldog, jack russell teriér, baset, čivava a také pro všechny další plemena podobného vzrůstu. Pokud jednoho takového doma máte, jedná se o boudu přesně pro vás! 

Díky jedinečnému designu psího pelíšku si váš miláček sám vybere, kde a jak chce odpočívat. Pokud je v aktivní náladě, pravděpodobně své chvilku stráví na otevřené vrchní terase pelíšku, bude-li unavený, pravděpodobně se uchýlí do interiérové části boudy, kde bude moci nerušeně relaxovat. K pejskovi však neztrácíte přístup ani vy, a to díky vrchní otevírací části, která mimo jiné slouží i pro lepší udržování hygieny. 

Udělejte z domku pro psa jeho vlastní domácí stanici se vším, co miluje. Do bočního volného prostoru mu můžete v miskách servírovat jídlo nebo uložit oblíbené hračky či obojek s vodítkem. Boudu si tak oblíbí ještě více. A vy pravděpodobně také.

Dotvořit ji můžete i velmi pohodlnými matraci, které poskytnou vašemu pejskovi maximální pohodlí. Velké i malé matrace si můžete barevně zkombinovat podle své chuti a fantazie, nebo si jich pořídit hned několik a v průběhu času je libovolně střídat.

 

Proč psí bouda od Pes v bytě?

  • Vaši mazlíčci s ní získají komfort a klid, který potřebují
  • Jedinečný design boudy umožní pejskovi zvolit si své místo k odpočinku: klidný prostorný interiér nebo otevřenou vrchní část nábytku
  • Skvěle doplní bytové zařízení
  • Hygienicky čisté je udržíte pouze s použitím navlhčeného hadříku
  • Díky jednoduchému designu se hodí do každého interiéru
  • Máte možnost doladit si k domečku matrace a libovolně je obměňovat

 

Jako bonus vám nabízíme také možnost volby: chcete si po doručení psí domeček jednoduše poskládat sami podle podrobného návodu nebo naopak toužíte po tom, abychom vám ho doručili hotový a připravený k použití? Je to pouze na vás, my zařídíme zbytek.

 

Domečky pro psy mají nosit radost nejen pejskům, ale také jejich páníčkům

Proto vám chceme dát servis, který si zasloužíte: zákaznickou podporu v případě jakýchkoliv otázek, možnost vrátit zboží do 30 dnů a také tříletou záruku. Na naše boudy nebudete muset zdlouhavě čekat, vše pro vaše mazlíčky máme připraveno skladem

Psí pelíšky jsou výlučně českým výrobkem s jedinečným designem chráněným Evropským patentovým vzorem. Poskytujeme vám u nich 100% garanci kvality.

Celkové rozměry psí boudy do interiéru jsou 1000x450x400 mm, vnitřní rozměry pak 564x410x324 mm a celková hmotnost 25 kg.

Navíc jejich koupí potěšíte nejenom svého miláčka, ale také pejsky v útulcích, které tolik štěstí na páníčky nemají. Pravidelně jim přispíváme a snažíme se tak posunout radost i dalším zvířátkům.

Protože když potěšíte své mazlíčky, potěšíte i sami sebe. 

 

Materiál použitý na výrobu boudy je od rakouské firmy Egger: Diamantově šedá U963 ST9