Velká matrace béžová

3001
Neohodnoceno

Velká matrace béžové barvy je vhodným příslušenstvím k pelíšku pro Vašeho pejska. Matrace je vyrobena z 30 mm hrubé PUR pěny. Matrace poskytuje pejskům dokonalou podporu těla a příjemné ležení. Součástí balení je i béžový fleecový potah, který krásně hřeje a je příjemný na dotek. Celkové rozměry velké matrace jsou 960x430x30mm.


  • Skladem
1 580 Kč
Kategorie: Velké matrace
Záruka: 2 roky
 

Matrace fleece béžová

Měkoučká matrace je přesně tím, co z boudy vašeho pejska vytvoří oázu pohodlí a radosti. Naše velké matrace jsme navrhli tak, aby přesně seděly na vrchní otevřenou část interiérové psí boudy. Dodávají jí tak útulný vzhled a zároveň lákají vaše mazlíčky ke hře a odpočinku.

Matrace je vyrobena z 30 mm hrubé PUR pěny, která poskytuje pejskům dokonalou podporu těla a příjemné ležení. Součástí balení je i béžový fleecový potah, který krásně hřeje a je příjemný na dotek. Díky jeho odnímatelnosti ho můžete kdykoliv vyprat a dbát tak na udržování bezchybné hygieny své domácnosti. Víme, že váš pejsek do něj občas bude škrábat nebo se vrtět a skákat, proto jsou potahy velmi odolné a zvládnou i ty nejaktivnější chlupáče.

Barvy a materiály matrací můžete střídat podle vaší nálady. Béžová fleecová varianta je však velmi elegantním řešením. Pejska dokáže příjemně zahřát i když má za sebou náročný den v terénu nebo delší procházky. Díky své světlé barvě je vhodná zejména pro pejsky s bledší srstí, které jsou na ni téměř neviditelné.

Celkové rozměry velké matrace jsou 960x430x30mm.

Dolaďte k ní i malou béžovou fleece matraci, nebo si vyberte jiný styl z naší kolekce a boudě tak dopřejte zcela originální vzhled.