Velká matrace bílá

3002
Neohodnoceno

Velká matrace bílé barvy je vhodným příslušenstvím k boudě pro Vašeho pejska. Matrace je vyrobena z 30 mm hrubé PUR pěny. Matrace poskytuje pejskům dokonalou podporu těla a příjemné ležení. Součástí balení je i bílý fleecový potah, který krásně hřeje a je příjemný na dotek. Celkové rozměry velké matrace jsou 960x430x30mm.


  • Skladem
1 580 Kč
Kategorie: Velké matrace
Záruka: 2 roky
 

Matrace fleece bílá

Měkoučká matrace je přesně tím, co z boudy vašeho pejska vytvoří oázu pohodlí a radosti. Naše velké matrace jsme navrhli tak, aby přesně seděly na vrchní otevřenou část interiérové psí boudy. Dodávají jí tak útulný vzhled a zároveň lákají vaše mazlíčky ke hře a odpočinku.

Matrace je vyrobena z 30 mm hrubé PUR pěny, která poskytuje pejskům dokonalou podporu těla a příjemné ležení. Součástí balení je i bílý fleecový potah, který mazlíčka zahřeje a je příjemný na dotek. Díky jeho odnímatelnosti ho můžete kdykoliv vyprat a dbát tak na udržování bezchybné hygieny své domácnosti. Víme, že váš pejsek do něj bude skákat nebo se vrtět a škrabkat, proto jsou potahy velmi odolné a zvládnou i ty nejaktivnější chlupáče.

Barvy a materiály matrací můžete střídat podle vaší nálady. Bílá fleecová varianta je však velmi vkusným řešením. Pejska dokáže příjemně zahřát i když má za sebou náročný den v parku nebo delší procházky. Díky své světlé barvě je vhodná zejména pro mazlíčky s bledou srstí, které jsou na ni téměř neviditelné. I když se o bílou variantu musíte lépe starat, nádherně doplní zvláště tmavší boudy a dodá jim ten správný šmrnc.

Celkové rozměry velké matrace jsou 960x430x30mm.

Dolaďte k ní i malou bílou fleece matraci, nebo si vyberte jiný styl z naší kolekce a boudě tak dopřejte zcela originální vzhled.