Velká matrace hnědá

3003
Neohodnoceno

Velká matrace hnědé barvy je vhodným příslušenstvím k boudě pro Vašeho mazlíčka. Matrace je vyrobena z 30 mm hrubé PUR pěny. Matrace poskytuje pejskům dokonalou podporu těla a příjemné ležení. Součástí balení je i hnědý fleecový potah, který krásně hřeje a je příjemný na dotek. Celkové rozměry velké matrace jsou 960x430x30mm.


  • Skladem
1 580 Kč
Kategorie: Velké matrace
Záruka: 2 roky
 

Matrace fleece hnědá

Měkoučká matrace je přesně tím, co z boudy vašeho pejska vytvoří oázu pohodlí a radosti. Naše velké matrace jsme navrhli tak, aby přesně seděly na vrchní otevřenou část interiérové psí boudy. Dodávají jí tak útulný vzhled a zároveň lákají vaše mazlíčky ke hře a odpočinku.

Matrace je vyrobena z 30 mm hrubé PUR pěny, která poskytuje pejskům dokonalou podporu těla a příjemné ležení. Součástí balení je i fleecový potah v teplé hnědé barvě, který mazlíčka zahřeje a je příjemný na dotek. Díky jeho odnímatelnosti ho můžete kdykoliv vyprat a dbát tak na udržování hygieny své domácnosti. Víme, že váš pejsek do něj občas bude škrábat nebo se vrtět a běhat, proto jsou potahy velmi odolné a zvládnou i ty nejaktivnější chlupáče.

Barvy a materiály matrací můžete střídat podle vaší nálady. Hnědá fleecová varianta je však moudrým řešením. Pejska dokáže příjemně zahřát i když má za sebou náročný den na vzduchu nebo se necítí nejlépe. Díky své tmavší barvě je vhodná zejména pro pejsky s hnědou až černou srstí, které jsou na ni téměř neviditelné. Vyhnete se tak častému odchlupování a neustálému praní potahu.  

Celkové rozměry velké matrace jsou 960x430x30mm.    

Dolaďte k ní i malou hnědou fleece matraci, nebo si vyberte jiný styl z naší kolekce a boudě tak dopřejte zcela originální vzhled.