Velká matrace psí tlapky

3004
Neohodnoceno

Velká matrace s motivem psích tlapek je vhodným příslušenstvím k boudě pro Vašeho mazlíčka. Matrace je vyrobena z 30 mm hrubé PUR pěny. Matrace poskytuje pejskům dokonalou podporu těla a příjemné ležení. Součástí balení je i fleecový potah s motivem psích tlapek, který krásně hřeje a je příjemný na dotek. Celkové rozměry velké matrace jsou 960x430x30mm.


  • Skladem
1 580 Kč
Kategorie: Velké matrace
Záruka: 2 roky
 

Matrace fleece psí

Měkoučká matrace je přesně tím, co z boudy vašeho pejska vytvoří oázu pohodlí a radosti. Naše velké matrace jsme navrhli tak, aby přesně seděly na vrchní otevřenou část interiérové psí boudy. Dodávají jí tak útulný vzhled a zároveň lákají vaše mazlíčky ke hře a odpočinku.

Matrace je vyrobena z 30 mm hrubé PUR pěny, která poskytuje pejskům dokonalou podporu těla a příjemné ležení. Součástí balení je i fleecový potah s roztomilým vzorem psích tlapek, který mazlíčka zahřeje a je jemný na dotek. Díky jeho odnímatelnosti ho můžete kdykoliv vyprat a dbát tak na udržování bezchybné hygieny své domácnosti. Víme, že váš pejsek do něj občas bude škrábat nebo se vrtět a skákat, proto jsou potahy velmi odolné a zvládnou i ty nejaktivnější chlupáče.

Barvy a materiály matrací můžete střídat podle vaší nálady. Vzorovaná fleecová varianta je však chytrým řešením. Pejska dokáže příjemně zahřát i když má za sebou náročný den mimo domova nebo je po koupání. Navíc na sobě díky svému vzorování nedá znát nečistoty, prach či tmavší chlupy a nemusíte ho tedy tak často prát.  

Celkové rozměry velké matrace jsou 960x430x30mm.   

Dolaďte k ní i malou fleece matraci se vzorem psích tlapek, nebo si vyberte jiný styl z naší kolekce a boudě tak dopřejte zcela originální vzhled.